Umów się na wizytę 42 235 23 24

erejestracja

SelestStar - Slide IMG

Co nowego

INNOWACJA W WALCE Z BÓLEM !!!

 

 Terapia falami uderzeniowymi + Laser wysokoenergetyczny

 Zapraszamy wszystkich do skorzystania z innowacyjnych zabiegów z zakresu terapii falą uderzeniową oraz laserem wysokoenergetycznym w naszym Centrum. Więcej…


Centrum Medyczne Medinea zatrudni: Specjalistę fizjoterapii!!

 

Osoby zainteresowane proponowaną ofertą pracy prosimy o przesłanie CV (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) i listu motywacyjnego.
Medinea to centrum medyczne świadczące usługi na najwyższym poziomie. Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów i terapeutów zajęciowych. Personel Centrum zobowiązany jest do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, śledzenia postępu wiedzy medycznej a także do uczestnictwa w sympozjach naukowych.

 

Dokładamy wszelkich starań, by współpraca specjalistów różnych dziedzin skutkowała wyborem najlepszej drogi leczenia, a w efekcie zapewniała pacjentom szybki powrót do zdrowia.

 

W ramach rehabilitacji swoim pacjentom oferujemy terapię przy użyciu nowoczesnego sprzętu a także z wykorzystaniem uznawanych na świecie metod tj. Mc Kenzie, dr Andrzeja Rakowskiego, Cyrjaxa, Mulligana, Kaltenborna, PNF oraz Kinesiotaping.