Umów się na wizytę 42 235 23 24

erejestracja

SelestStar - Slide IMG

Co nowego

INNOWACJA W WALCE Z BÓLEM !!!

 

 Terapia falami uderzeniowymi + Laser wysokoenergetyczny

 Zapraszamy wszystkich do skorzystania z innowacyjnych zabiegów z zakresu terapii falą uderzeniową oraz laserem wysokoenergetycznym w naszym Centrum. Więcej…


Centrum Medyczne Medinea zatrudni: Specjalistę fizjoterapii!!

 

Osoby zainteresowane proponowaną ofertą pracy prosimy o przesłanie CV (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) i listu motywacyjnego.
Niesłabnącym zainteresowaniem ze strony pracodawców cieszą się usługi z zakresu medycyny pracy. Zgodnie z ustawą o służbie Medycyny Pracy, pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom profilaktyczną opiekę medyczną, zawierając umowę z uprawnioną placówką medyczną. Usługi, obejmujące badania okresowe i profilaktyczne w ramach medycyny pracy, realizujemy przy spełnieniu wszystkich wymogów prawnych, jakie stawiane są polskim pracodawcom. Zakres usług Centrum Medycznego "Medinea" jest zgodny z Kodeksem Pracy oraz Ustawą o służbie medycyny pracy z dnia 27.06.97 (Dz.U. nr 96 poz. 593 z późniejszymi zmianami R.M.Z. z dnia 17.10.08 r.)

Badania z obszaru medycyny pracy oferujemy zarówno w postaci pakietów (abonament miesięczny), jak i badań jednorazowych, płatnych za konkretną usługę.  Klienci decydujący się na pakiety medyczne, oprócz badań i czynności związanych z wydaniem odpowiednich zaświadczeń dopuszczających do pracy, otrzymują w ramach abonamentu program profilaktyczny w skład, którego wchodzą:

  • rozpoznanie czynników szkodliwych
  • udzielanie porad w zakresie fizjologii i ergonomii pracy
  • wizytacje stanowisk pracy
  • organizacja badań medycyny pracy w siedzibie Klienta
Prosimy o kontakt z pracownikami naszego Centrum, którzy wspólnie z Państwem opracują pakiet spełniający potrzeby i wymogi pracodawcy.
 

Kontakt

Telefon: 42 235 23 24

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.