Godziny otwarcia
Pon - Pt: 8:00 - 18.00
ZDROWIE POD OKIEM SPECJALISTÓW

Lekarz rodzinny

Lekarz medycyny rodzinnej, to lekarz pierwszego kontaktu, który rozwiązuje około 80-90% problemów zdrowotnych swoich pacjentów. To od niego zależy czy nasza choroba zostanie właściwie zdiagnozowana i leczona, czy w razie potrzeby zostanie nam przepisany antybiotyk oraz czy otrzymamy skierowanie do specjalisty lub szpitala na dalsze leczenie.

Diagnoza i leczenie to nie jedyne zadanie lekarza rodzinnego.

Udajemy się do niego również po różnego rodzaju porady, żeby przeprowadzić bilans zdrowia czy poddać się szczepieniu. Właśnie dlatego tak istotne jest aby udając się do poradni rodzinnej można było liczyć na profesjonalne i przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta. Zignorowanie bądź niedostrzeżenie poważnych objawów może okazać się fatalne w skutkach dla naszego zdrowia.

Zaufanie to podstawa w relacji pacjent – lekarz.

W naszej przychodni doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Nasz lekarz rodzinny w Kraszewie jest rzetelny i ceni sobie kontakt z pacjentami. Na ulicy Rokicińskiej 3 mieści się nasza siedziba, gdzie mogą Państwo skorzystać z fachowej pomocy lekarskiej, a jednocześnie poczuć miłą, rodzinną atmosferę.

Naszą przychodnię wyróżnia:

  • profesjonalna opieka lekarska, pielęgniarska oraz położnej środowiskowej,
  • a także krótki czas oczekiwania na wizytę.

To sprawdzony i doświadczony lekarz pierwszego kontaktu jest podstawą POZ.

Mimo, że głównie Kraszew jest miejscem naszej działalności, to jej zasięg nie ogranicza się wyłącznie do tej miejscowości.

Każdy pacjent zapisany do naszej przychodni może uzyskać:
  • poradę lekarską, pielęgniarską i położnej,
  • porady patronażowe i profilaktyczne,
  • skierowanie na badania diagnostyczne,
  • skierowanie na leczenie rehabilitacyjne,
  • skierowanie do specjalistów, szpitali i sanatorium.
  • W trosce o najmłodszych przeprowadzane są bilanse zdrowia i szczepienia ochronne.
  • Szczepimy również dorosłych w zaleconych przypadkach szczególnie przed sezonem grypowym.

Do naszej przychodni mogą Państwo przyjść z każdym problemem zdrowotnym, nawet jeżeli wydaje się on Państwu mniej istotny. Zawsze służymy poradą i chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości naszych pacjentów.

Centrum Medyczne „Medinea” to z pewnością wyjątkowa przychodnia rodzinna, miejsce godne odwiedzenia.

Zachęcamy do wcześniejszego umawiania wizyt. Mogą to Państwo zrobić to osobiście lub telefonicznie, numer do przychodni znajduje się w zakładce Kontakt. Nie ma do nas „numerków”, pacjenci zapisują się na określoną godzinę. Czeka na Państwa najlepsza poradnia rodzinna w tej części województwa, a Kraszew to jedna z dogodniejszych lokalizacji.

Wspólnie zadbamy o Państwa zdrowie. Oferujemy dobrą atmosferę, krótki czas oczekiwania na wizytę oraz profesjonalną poradę cenionych lekarzy, nie tylko rodzinnych. Zapraszamy.

rodzinna

Medycyna
rodzinna

Sprawdź
internista

Internista

Sprawdź
pediatra

Pediatra

Sprawdź
Partnerzy